Albanian Music - Muzik Shqip


ELVANA GJATA : Kënga E Re Me Vig Poppa
Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, nuk e ka ndërmend të ndalet. Pas lansimit të këngës “Fake” dhe pesë këngëve tjera në version akustik, Elvana së shpejti do të lansojë videoklipin e ri.
Kënga e re e bukuroshes do të jetë në bashkëpunim me reperin e grupit Kaos, Vig Papa, i cili po ashtu po shijon sukses të madh nga hiti “Big Love” me Nora Istrefin.


Elvana është ajo që ka publikuar foto në Instagram me Vig Papan nga xhirimi i videoklipit të ri, i cili do të ngjasojë në atë “Fake”.

Edhe Elvana pritet të shfaqet sërish në stilin e reperes, duke lënë në të kaluarën e saj ‘vajzën e mirë’ që i dashuron dhe e dashurojnë të gjithë.  (Telegrafi)


Comments

About this Blog


From: tirona1920
730 days ago
Views: 484
Videos: 546
Vip News: 619
Photos: 0

ABOUT:  View More
Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, nuk e ka ndërmend të ndalet. Pas lansimit të këngës “Fake” dhe pesë këngëve tjera në version akustik, Elvana së shpejti do...
URL:

Play all
right
left